İTFAİYE HAFTASI KAPSAMINDA İTFAİYE EMEKÇİLERİYLE BİR ARAYA GELDİK

Değerli emekçiler,
Bugün İtfaiye Dairesi Başkanlığı merkez bina bahçesinde emekçilerle bir araya geldik. İtfaiye Haftası kapsamında İtfaiyenin sorunlarını içeren toplantı gerçekleştirdik.
Toplantıda itfaiyeciliğin meslek sınıfı olması için verdiğimiz mücadele de her zaman yanımızda olan İzmir Milletvekili Atila Serter, itfaiye Dairesi başkanı Murat Varlıorpak, Genel İş 1 ve 3 nolu şube başkanları ,yöneticileri, Büyükşehir de örgütlü diğer sendika yetkilileri ve itfaiye emekçileri katılım gösterdi.
İtfaiye emekçilerinin yoğun olarak katılım gösterdiği toplantıda, meslek sınıfı olarak tanınma, özlük haklarımız, meslek hastalıklarımız, yıpranma gibi genel sorunların yanında itfaiyedeki personel eksikliği ve kasko sorununa dair görüşler dile getirildi.
Toplantı sonunda Atila Sertel’e desteklerinden dolayı tüm emekçiler adına plaket ve çiçek takdimi yapıldı. Ayrıca İtfaiye Haftası münasebetiyle itfaiye emekçililerini temsilen İtfaiye Daire Başkanına da çiçek verildi.
Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da İtfaiyedeki tüm sorunların takipçisi olup çözümü noktasında da mücadelemizi sürdüreceğiz.