TÜM-BEL-SEN İZMİR 1 NO’LU ŞUBE 11. DÖNEM YÜRÜTME KURULU

Buse ENGİN – Şube Başkanı

Tel No: +90 530 158 2749

1986 yılında İzmir’ de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunudur. ESHOT Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında görev yapmaktadır. DİSK Genel İş 1 No’lu Şube’yi temsilen DİSK Kadın Komisyonu’nda çalışmalarda bulunmuştur. Sendikamızın 10.Dönem Yürütme Kurulunda Kadın Sekreterliği görevini yürütmüştür.

Erdal TALİ – İdari Sekreter

Sema UZUN- Kadın Sekreteri 

1981 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi/Kimya Teknikerliği mezunu ve evli ve 1 çocuk annesidir. 2011 yılından bu yana İzmir Büyükşehir Belediyesi/Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü’nde görev yapmaktadır. 2011 yılında üye olduğu sendikamızda, 2013 yılından itibaren Kadın Komisyonu aktivisti, 2014 yılından itibaren de işyeri temsilcisi olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Turgut ANGÜN- Toplu İş Sözleşmesi ve Hukuk Sekreteri
1984 Van’da doğdu.  Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 2012 yılından itibaren İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nda görev yapmaktadır.  Sendikamızın iki dönem iş yeri temsilciliği görevini yürütmüştür.

Eren ÇETİNDERE – Mali Sekreter

1980 Yılında Uşak-Eşme’de doğdu. İlk ve orta öğretim eğitimini Eşme’de tamamladı. 2007 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2009 yılından beri İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapmaktadır. Sendikamızın 10.Dönem Yürütme Kurulunda Mali Sekreterliği görevini yürütmüştür.

Cevdet KELEŞ- Örgütlenme Sekreteri
1966 yılında Çorum’ da doğdu. Ahi Evran Üniversitesi Meslek Yüksekokulu ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. 1986 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesinde memur olarak işe başladı. 2011 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesine naklen atandı. Sosyal Projeler Dairesi Başkanlığında Tekniker kadrosunda görev yapmaktadır.  1990 yılında kurulan Tüm Bel Sen’in kurucular kurulunda yer almıştır.

Coşkun ELBİR – Basın Yayın Sekreteri

1983 yılında Trabzon’da doğdu. Karaağaçlı İlkokulu, Hoşarlı Köyü Ortaokulu ve Vakfıkebir Lisesi’ni bitirdi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği, Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Acil Durum ve Afet Yönetimi mezunudur. 12.12.2007 tarihinde İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde zabıta memuru olarak göreve başladı ve halen zabıta memuru olarak çalışmaktadır.