GIDA MALZEMESİ YARDIMI KAMPANYAMIZDA KOLAYLAŞTIRICI YÖNTEMLER BELİRLEDİK

Değerli emekçiler,

Salgın gerekçe gösterilerek milyonlarca emekçinin işinden edildiği, ücretsiz izne gönderildiği ya da en iyi ihtimalle gelirlerinin azaldığı bu süreçte toplumsal dayanışma daha büyük önem kazandı. Biz de bir süredir devam ettirdiğimiz gıda malzemesi kampanyamızda bugün itibariyle süreci daha da kolaylaştıracak bazı yöntemler belirledik. Kampanyaya destek vermek isteyen dostlarımız aşağıdaki 3 yoldan birini seçerek İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından dağıtılmak üzere gıda yardımında bulunabilirler.

1-  https://www.bizizmir.com/ sitesinde yayınlandığı haliyle, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin satışını yaptığı Halkın Bakkalı ürünlerinden oluşan paketleri satın alarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını sağlamak.

2- https://www.dayanismakoop.com/dayanismapaketi adresindeki paketi satın alarak istediğiniz adrese ulaştırılmasını sağlamak.

Bu yöntemlerin dışında elinde gıda malzemesi bulunan dostlarımız da yine bu ürünleri bizimle iletişime geçerek depomuza ulaştırmaya devam edebilir. Ancak kişiler arası teması olabildiğince azaltmak için belirlenen 3 yöntemden birini seçmenizi rica ediyoruz.

Belediye emekçileri olarak bu süreçte toplu sözleşmeyle maddi kazanım elde edebilen küçük bir azınlığın içindeyiz. Ancak bizim kazanımımız işçi sınıfının kazanımıdır derken tam da bu dayanışma geleneğinden ilham alıyorduk. Bu nedenle tüm emekçileri bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz.

Dayanışma yaşatır!

 

TÜM BEL SEN İZMİR 1 NOLU ŞUBE YÜRÜTME KURULU