TÜM-BEL-SEN İZMİR 1 NO'LU ŞUBE 10. DÖNEM YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu

 

Çağdaş YAZICI - Şube Başkanı

1981 yılında Bitlis’te doğdu. Orta ve lise öğrenimini Karşıyaka Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olarak tamamladı. Lisansüstü eğitimini ise yine Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı Yönetim ve Organizasyon Bölümü’nde tamamladı. Halen Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Radyo Televizyon ve Sinema bölümü doktora öğrencisi olarak eğitimini sürdürmektedir.

İktisat Fakültesi Öğrenci Derneği (İFÖDER),  İzmir Özgür Üniversite, Özgür Yaşam Eğitim ve Dayanışma Derneği, Deri Tekstil Kundura İşçileri Derneği gibi demokratik kitle örgütlerinin ve sınıf dayanışma örgütlerinin faaliyetlerinde yer almıştır. 6. Olağan Genel Kurul öncesinde sendikamız işyeri temsilcisi olarak faaliyet yürütmüştür.

Mevcut görevinden önce Çiğli Belediyesi bünyesindeki Ar-Ge biriminde görev yapmış olup, 2009 yılından bu yana İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapmaktadır. İtfaiye Dairesi Başkanlığı ve Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı Banka ve Krediler Şube Müdürlüğü gibi birimlerde görev yapmasının ardından, 2013 yılından bu yana Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı’nda görevini sürdürmektedir.

Evli ve iki yaşında bir kız çocuğu babasıdır.

 

Birkan ACAR - İdari Sekreter

1984 yılında Artvin’de doğdu. İstanbul Nahit Menteşe Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Programcılığı’ndan sonra 2002'de kazandığı Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü tamamladı. Birçok şirket ve kuruluşta çalıştıktan sonra 2005'te İZSU Genel Müdürlüğü’nde göreve başladı. Taşeron şirket personeli, ardından İZENERJİ personeli ve sonrasında sözleşmeli memur olarak devam ettiği çalışma hayatını 2013 yılından bu yana memur personel sürdürmektedir. Tüm Teknikerler Derneği Genel Merkez Yönetimi ve İzmir Artvin Kültür Dayanışma Derneğinde görev almaktadır. Sendikamızın 2014'te yapılan 5. Olağan Genel Kurulu ardından İZSU işyeri temsilcisi olarak kamu emekçileri mücadelesi içerisinde yer aldı.

 

Eren ÇETİNDERE - Mali Sekreter

1980 Yılında Uşak-Eşme’de doğdu. İlk ve orta öğretim eğitimini Eşme’de tamamladı. 2007 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2009 yılından beri İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapmaktadır.

 

Volkan ATAŞÇI - Örgütlenme Sekreteri

1989 Muş-Varto doğumludur. 2012 yılından bu yana İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nda görev yapmaktadır. Halen Sosyoloji bölümü öğrencisi olarak öğrenimine devam etmektedir.

 

M. Anıl KAÇAR - Toplu İş Sözleşmesi ve Hukuk Sekreteri

1982 yılında Ankara'da doğdu. 2005 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-TV-Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Aynı zamanda 2015 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. 2009 yılından bu yana İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapmaktadır. Bir dönem sendikamızda işyeri temsilcisi olarak görev yapmıştır. Şu an Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı, Mezarlıklar Planlama Şube Müdürlüğünde görev yapmaktadır.

 

Recep TEMEL - Eğitim ve Basın Yayın Sekreteri

1987 yılında Hakkari’de doğdu. Akdeniz Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümü mezunudur. 2012 yılından itibaren İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nda görev yapmaktadır. Sendikamız yönetimindeki mevcut görevinden önce sendikamızın farklı komisyonlarında çalışma yürütmüştür.

 

Buse ENGİN - Kadın Sekreteri

1986 yılında İzmir' de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunudur. ESHOT Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında görev yapmaktadır. DİSK Genel İş 1 No’lu Şube’yi temsilen DİSK Kadın Komisyonu’nda çalışmalarda bulunmuştur.